| missaly a întrebat:

:*:*
Vreau si eu niste idei de adevar si provocare pe mess... cele mai multe idei primesc funditawinking

Multumesc!love struck

Răspuns Câştigător
| Bellabelutsag a răspuns:

Paii poti sa provocii sa
iti dea web si sa se dea cu pixu sau markarul alegi thu pe toata palma si apoi sa linga
sa tina numele pers iubitei la status
sa zica ca a mankat un *** striikat la status
sa se lege de cei mai buni prt pe mess
sa be apa cu linguritsa la web dc are microfon sa iti cante ceva
daca e baiat sa iti dea bluza joshlove struck
sa iti lase comuri pe hi5 frumoase cool.
Provocari: da-i buzz lu` x si nu-i raspunde daca te intreaba ceva, trimite mass la toata lista: caut sot gospodar, cu parul` alb in cap, intre 1, 50-1, 55, daca se poate, cu carja, care sa stea la tv, sa fie om intelgent. Aaaa, si sa nu uit: sa n-aiba mostenitor.
Scrie la status: va urasca, sunteti niste cretini, idoti, tampiti, n-am cuvinte sa va zic, gaozarilor!
sper ca ti-am fost de ajutor:*