| opacatoasa a întrebat:

Imi apare pe mess la id-ul meu Shared si un status, iar daca nu am nici un status imi apare aia… Cum il scot?

5 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Probabila ai dat share la avatar si de aceea, deci vezi la avatar sa nu fie selectat share, poate fii si de acolo!

| Andrada003 a răspuns:

Da click pe imaginea ta de display (poza ta din Yahoo Messenger), urmat de inca un click pe "Manage my updates...". Ti se va afisa pagina web a contului tau de unde iti vei putea dezactiva aceste actualizari, dand click pe "intrerupatorul acela verde" din stanga "You are sharing your updates".

| Uuuuuuu a răspuns:

Pai si eu am avut problema asta deci intri pe mail si in colt stanga iti apare Hi,(numele tau) si e o sageata.Dai acolo si iti vor aparea mai multe.Dai click pe Updates si schimbi acolo. bafta

| ina88 a răspuns:

Dar ce reprezinta chestia asta? Un status pe care l-ai avut candva?

| Andruțăă00 a răspuns:

Pai e simplu : il stergi. Funda