| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

! Urgent! Cum se dezactiveaza "Shared" de la status la yahoo? Cand pun un status la mess imi apare cu albastru si inainte scrie shared. mersi si funda

3 răspunsuri:
| Alessandra_6898 a răspuns:

Dai la mailurile de mess si iti stergi stts'ul de acolo dupa care il scrii iar pe mess

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

De la preferences -> Yahoo Updates -> Customize Yahoo updates. Debifezi toate casutele in afara de cea cu yahoo messenger. Daca nici asa nu functioneaza intra pe contul tau de yahoo la pulse de unde setarile sunt usor de facut. Sper sa functioneze

| DangeR_2393 a răspuns:

Baga id meu! cristy_cristian_97@yahoo.com te ajut in 2 sec :p