| wizopo2 a întrebat:

Imi aparea pe facebook o poza in care scria : " Like for Heaven ", "Ignore for Hell". Am dat like, dar dupa enervandu-ma chestia aia cu hell, am dat unlike la poza. Acum mi-e frica ca am dat unlike la poza ce o sa se intample. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Tu mai crezi in Mos Craciun?laughing Stii ca anumite chestii pe internet ( aproape 75% ) sunt facaturi asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji din privinta asta. Sunt multi care pun chestii din astea nici macar gandinduse la ce te-ai gandit tu. Stai calm nu ti se va intampla nimic adica ce poate sa-ti faca o poza?laughing

2 răspunsuri:
| ShArKeR a răspuns:

Nice try Mr. Troll, nice try!

| Tinel4Lend a răspuns:

Sa stai linistit, nai sa patesti nimic!