| Mariuss32 a întrebat:

Îmi dați niște mesaje de crăciun amuzante? Chiar dacă e prea devreme, aș vrea am deja o urare s-o trimit. Fundă celui mai amuzant mesaj.

Răspuns Câştigător
| DaiannaDiana a răspuns:

1. Catelus cu parul cret, s-aveti Geep-ul in cotet si o vila cu piscina, pe Madona ca vecina, o lopata pentru bani, La Anu' si La Multi Ani! SARBATORI FERICITE!
2.Mos Craciun cu suflet bun, Sa va aduca in Ajun, Carduri VISA Diamant, Carnavaluri pe la Rio, Brazilience-n custodie, Haide, gata cu VISAtul, S-a mai ars si cozonacul!
3.Iar sarbatoresti Craciunul cu pufuleti si saramele si parca iar de aud zicand "chiar ca ar merge o friptura la aceste gogonele".
4. Sa ai un Craciun Fericit si sa traiesti in Sarbatoare, sa-ti miroasa a brad in casa si a bani in buzunare!
Sper ca-ti vor fi de folos!

4 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

1.traznite-ar fulgerul iubirii, calcate-ar trenul fericirii, cadeat-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu "LA MULTI ANI"
2.in deplin consens cu incalzirea globara, iti urez un calduros craciun fericit!

3.Moş Crăciun cu păru creţ
S-a ascuns într-un coteţ,
Că i s-a urcat la cap
Criza cea de neuitat.
Astfel că-ţi urez să ai,
Bucurie şi mălai,
Sănătate, La Mulţi fani,
Un butoi de vin cum n-ai
Şi tovarăşi, să petreci,
Până nu te mai ridici!
Crăciun Fericit!
PS. Şi ai grijă la parale,
Că e criză, şi e mare

4.Mos Craciun e suparat,
Ca-i de criza afectat!
Sania-i la-nregistrat,
Taxa auto s-a triplat!

Renii banca i i-a luat,
C-are rate mari de dat!
Dar s-a dus la magazin
Sa ne ia cadouri, plin,

Dar cand a fost de platit,
Cardul nu era valid!
Intre timp s-a-mprumutat
Si cadouri tot a luat!

Asa ca tu poti s-astepti,
O sa vina ca-n povesti!
Si ti-a pregatit un dar
De care nici nu ai habar!

Iti urez un Craciun Fericit
Alaturi de cei pe care ii iubesti
Si care te iubesc la randul lor!

| Sebe_Teodora_Lavinia_1994 a răspuns:

Craciun fericit! si ai grija sa-i aduci aminte lui maica-ta sa-ti puna cadourile sub brad!

| AndreeaDeea03 a răspuns:

De craciun fi nebun, fi handicapat!

| DaiannaDiana a răspuns:

4. Catelus cu parul cret, s-aveti Geep-ul in cotet si o vila cu piscina, pe Madona ca vecina, o lopata pentru bani, La Anu' si La Multi Ani! SARBATORI FERICITE!