| 0neMarionette a întrebat:

Bună TPU, astăzi a fost ziua bunicului meu și aș vrea să îi trimit un mesaj frumos cu o urare frumoasă! happy îmi puteți da niște sugestii, poate chiar un site cu urări? thinking am căutat, dar nu se potrivesc...mulțumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| SmileAndr33a a răspuns:

Cel mai pretios mesaj ar fi acela in care ii transmiti ceea ce simti cu adevarat pentru el, poti sa-i spui cat de mult il iubesti, ca ti foarte mult la el, si sa-i multumesti ca iti este bunic. Bunicii sunt comoara nepotilor si multe alte lucruri care vin din inima. Sper ca te-am ajutat happy