| Jeozelin a întrebat:

Imi dat va rog un site de pe care se pot trage jocuri, filme, muzica, etc?

Răspuns Câştigător
| Claudiu44 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci site-ul meu,nu te oblig dar are pe el exigo, nfs-uri, cs 1.6 simplu si extream final, fia 09, top 40 kiss fm, poze, masini pentru nfs underground v2.1, site-ul cms.totulpentrutine.webnode.com site-ul e pe cont vil voi da eu daca vreti si voi site id de mess dan_steaua04 plz funda ar fi ceva! daca vrei sa intri pe site contacteaza-ma, daca vrei site te voi invata sa faci unul gratis daca nu te prinzi iti voi da un tutorial si te invat sa uploadezi (sa adaugi pe site) dar sa nu aiba marime mai mare de 8 mb. poti pune linkul jocului s-au melodii sub 8 mb. SPER SA TE AJUT! si inca o data plz funda cam duc lipsa.

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Fiserulmeu.ro fundita? te rog mersi

| DenisIonut01 a răspuns:

Www.top123.ro aici sunt multe site-uri cu filme jocuri etc

| pisioi a răspuns:

"top 123" ai cate siteuri vreitonguefunda?

Întrebări recente