| 999_6366 a întrebat:

Salut, e legal sa faci un site cu jocuri, muzica, filme, programe etc. gratis?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa faci un site este legal, cu conditia ca si continutul sa fie legal, respectiv sa fie din categoria celui gratuit ori sa detii drepturile de autor asupra lui. Numai bine!

| Anonymus314 a răspuns:

Vrei sa faci un site cu jocuri moca download si asa mai departe? nu este legal pentru ca incalci regulile de copyright(drepturile de autor).
Tocmai de-asta noi nu putem sa va dam linkuri cu tor ente si asa mai departe.

| DrunkenRat a răspuns:

Trebuie sa iti apartina sau sa merntionezi copyright-ul firmei care le-a facut. happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca e legal(cred ca da)dar oricum nu iti da maenda din prima iti trimite avertisment prin email sau prin posta!

| G3orge96 a răspuns:

E legal atata timp cat nu copiezi de pe alte sitturi mari si cunoscute

| cristi32 a răspuns:

Da e legal