| 13Denisa a întrebat:

Imi explica cineva cum se joaca sims 2? Vreau si coduri de bani. Dau funda. Astept urgent.

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

E simplu, cand incepi jocul iti arata Turitorialul adica cum sa il joci, insa daca vrei mai explicit il joci cu mouse-ul. E simplu, dai clik pe simsul tau, adica pe acel omusor virtual si iti apar mai multe optiuni si tu dai clik pe ele, si dai clik si pe unele obiecte, pe pat, pe frigider, pe televizior, pentru a satisface nevoiile simsului tau. Cod pentru banii, uite aici dai ctrl +shift + C si i-ti va aparea o acsusta albastra unde vei scrie Motherlode si vei primi banii,winking. Fundita?

2 răspunsuri:
| Zac a răspuns:

Apesi deodata pe shift, ctrl si pe c si scrii pe o dunga alba care o sa iti apara motherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe ctrl+shift+c si ati va aparea sus antr-un chenar din stanga. vei scrie parola motherlode pentru 50, 000 sau kaching pentru1, 000 eu doar asta stiu>Bafta