| Satisfaction a întrebat:

Hey... mi-am facut un blog cu ajutorul blogratuit.ro si am facut totul bine si dupa ce mi l-am confirmat am vrut sa ma conectez si imi cerea utilizator dar eu cand am facut blogul nu scrie sa-mi pun un nume de utilizator. Am pus si numele blogului si si link-ul blogului dar nu merge. Am vrut sa-i schimb parola si imi cerea utilizator si adresa de email dupa ce am bagat adresa de email si la utilizator am bagat link-ul blogului o zis ca nu-i bine. Deci pana la urma ce trebuie sa scriu la utilizator cand vreau sa ma conectez?

Răspuns Câştigător
| xDandreutzaxD a răspuns:

Trebuie sa pui la utilizator admin.scrii admin si parola aleasa de tine.SUCCES