| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa mea si nu stiu ce sa fac sa "ma observe". Mai am o problema mai e un baiat in clasa care sta mai mult timp cu ea.adica "isi dau palme" se alearga prin clasa.si tot felul`. sunt sigur ca ea nu are prieten.(fundita!)

12 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Asta se intampla in toate clasele. la noi de exemplu, in fiecare pauza ne batem, ne dam palme fete-baiati, iar asta se intampla cu cei care nici nu m-am gandit vreodata la ei. oh go on. E un colectiv laughing. ce poti face tu este sa vb cu ea [ intre 4 ochi ] sa-i spui ce simti. Sa vb si tu cu ea! Te bagi in vorba cu ea, te dai mare, gen: '' off! this is the world you mean to say ''!

| dulcik a răspuns:

Chiar daca ea sta mai mult cu el asta nu inseamna ca ea il place.Eu stau mai mult cu baieti iar asta nu inseamna cu nu am un iubit acasa cu care sa nu ma inteleg. Daca sta cu el nu inseamna ca il si iubeste.Incerca si tu zi ce simti pentru ea. Fa-ti curaj si du-te la ea

| Butsilee a răspuns:

Da-mi id tau aici sau pe privat si vorbim pe messhee hee sunt multe de spus xD Pupichappy

| danaalexa a răspuns:

BAiatu ala are mai multe sanse ca tine, ca exista tampite care cred ca daca se bat cu baietii ei le plac si de fapt ei le iau peste picior sau ma rog ca pe niste baiteii, da fetele la varsta ta is tampelaughingNu-ti da palme si tu cu ea incearca sa fi dulce cu ea, de treaba, adica depinde daca ea e ofitoasa nici nu-ti merita atentia, daca e ok, incearca sa fi tu si sa ai umoru fooooarte dezvoltat toate fetele adora baietii cu umor.Imbraca-te fain, si fio tu insati! Dupa ce va veti intelege mai bine, invit-o in oras!winkingIai-o inainte la celalalt, si invit-o tu! Daca va accepta totu bine si frumos, daca te refuza...ai viata in fata! Mult succes si nu-ti face griji, trebuie sa ai incredere in tine!

| wert a răspuns:

Da-i si tu un pumn in gura atunci laughing daca iti place de ea, si ti-e colega, ar trebui s-a cam stii ce ii place sa faca, sau despre ce ii place sa vorbeasca sau cum ii place sa-si petreaca timpul liber...foloseste-te de aceste aspecte din viata ei, si ia initiativa nu m-ai sta ca "molalaul", ca ti-o fura altu'winking

Răspuns utilizator avertizat
| dya26 a răspuns:

Cauta sa aveti ceva un comun, sa discutati despre subiectul acela asa poate iti da mai multa atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei eu sunt fata iar ei cred ca i-ar placea sa vb mai mult cu ea si sa faci ce sti tu mai bnin asa fel incat sa te apropii mai mult de eaiar dupa aceea cand crezi ca a venit timpul si va intelegeti foarte bine e timpul sa ii spui ce simnti pentru ea poate ca si ea va simntii acelasi lucru daca vrei sa facem cunostinta id meu este adrianaflore09

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa stai prin preajma ei, si sa ii faci surprize placute(adica sa o ajuti in pb p care le are, sa ii sp mama c tricou frum ai din astea... orice fta se bucura de aceste lucruri si apoi ii sp ce simti ...succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci pe prostul sau gesturi iesite din comun, poate sa-i vina imediat in minte cuvantul,, fraier``! Nu cred ca ti-ar placea sa-si faca o asemenea impresie despre tine, mai ales ca ti-ai dori o relatie cu ea. Daca iti este rusine s-o inviti doar pe ea la un suc, cheama mai multi prieteni undeva si invit-o si pe ea. Cand ramaneti singuri, cunoasteti-va mai bine. Nu uita, fii tu indiferent de ce impresie isi creaza despre tine.

| adrian_6302 a răspuns:

Isi dau palme si se alearga? raised eyebrows In ce clasa sunteti?

| Cezar41096 a răspuns:

Du-te si ii spune ca o placiwinking
eu asa am facut si a merswinking