| silvipityka a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor e la scoala un baiat care nu stiu sigur daca ma place (e in clasa cu mine si sta in fata mea cu cel mai bun prieten si eu cu cea mai buna prietena si toti patru ne intelegem super bine) vb mereu râdem dar câteodată m trage de tricou in pauze imi pune mâna la ochii ma i in brate imi da palme la fund imi pune mâna pe sani eu nu il plac in felul asta si imi place ca prieten ce sa fac?

2 răspunsuri:
| HDSeer a răspuns:

Off...te complici refuzal. Daca vorbesti cu el in mess si el flirteaza intr-un moment zii "Te plac doar ca prieten" scuze.Sau zii la scoala.Dar sunt mai mult ca sigur ca daca o sa-l rogi sase schimbe el o s-o faca.Zii ceva genu:Nu imi place ca ma pipai, nu sunt o curva sa o faci.Nu o mai face si eu voi fi mai amabila.
Sau intreaba-l daca te place, direct, si zii ca poate tevei gandi la el ca la un baiat daca:
4.Va fi mai amabil.
3.Va fi mai tandru.
2.Nu te va pipai.
1.Va fi mai atent si precaut.
Secces.

| DrLaw a răspuns:

Oki deci sa inteleg ca tu vrei sa stii daca te place?
Pai deja ti-a aratat daca te pipaie si te imbratiseaza, asa arata unii baieti ca le place de o fata, asa suntem noi mai ciudatilaughing
Deci concluzia este ca te place sigur, dar ca sa fii sigura fii atenta la cum te priveste asta arata de multe ori daca te place sau nu.
SPer ca te-am ajutatbig grin