| Missperfect a întrebat:

Imi place de un tip care este cu 3 ani mai mare si nu prea vorbim doar ocazional [daca ne intalnim si sta pe afara]intr-o zi mai de mult eram afara cu o prietena care il place si ea pe el! fara sa vrea a impins leaganul meu iar eu am cazut si el mi-a zis sa las capul in jos ca sa nu imi dea in cap! ce credeti? ar putea sa ma placa? fundita daca vreti sa scrieti mesaje urate mai bine nu o mai faceti! mersi

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sherlock a răspuns:

Esti cel mai evident exemplu ca fetele prefera baietii rai carora nu prea le pasa de voi. Si care mai ales va mai ia si la misto, va ranesc si etc, apoi plangeti cu anii dupa acel baiat ce ziceti ca il iubiti, de unde e iubirea asta? Nu iti face griji la varsta ta foarte des fetele se indragostesc de baietii/barbatii din jurul lor nu conteaza varsta, eu zic sa ai rabdare si sa treci de aceasta faza si doar sa admiri acel baiat in secret, iti va trece.

| Arisu a răspuns:

Parerea mea este ca el pe tine nu te place daca tear placea tear fi invitat undeva si ati mai vb ati petrece timpul impreuna dar daca tsia mai zis si asa cuvinte inseamna ca nu simte nimic pentru tine, oricum chestia asta cu hormonii o sa-ti treaca happy

| Adi2ro a răspuns:

Da simpatic tipul. merita premiul "Jackass of the year" happy Nu va inteleg de ce pierdeti timpul cu cretini ca asta si apoi va plangeti cand se comporta cum le e in fire...

| simmy_8381 a răspuns:

Dar... Cati anisori ai? Este clar ca nu foarte multi happy. Nu consider ca cel expus de tine este un adevarat motiv care sa te faca sa crezi ca te place. Probabil sfatuia pe oricine sa lase capul jos, este mai frumos asa decat sa-l vezi apoi cu capul spart (parerea mea), poate asa faceai si tu, si eu.etc. Ideea este ca, in general, baietii cand sunt interesati de fete (mai ales la varste fragede, cum probabil aveti voi), dau fel si fel de semnale, se baga in seama...etc. Parerea mea este sa nu-ti faci iluzii pana nu porti o discutie cu respectivul happy. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E evident ca te place. Hai sa-ti spun o smecherie: baietii is asa rai cu tine ca sa nu se vada ca le place de tinewinking

| Core a răspuns:

Daca tu iti pui intrebarea asta inseamna ca ai simtit ca il placi si de obicei exista un fel de,,chimie,, in relatiile dintre oameni. Cand simti ca dinspre cineva vin spre tine lucruri bune, atunci stii precis ca nu ii esti indiferent(a).,, Grija,, pe care el a manifestat/o poate fi un asemenea semn bun sau poate fi pur si simplu ceva obisnuit lui. Este important sa stii daca are o sora mai mica.S/ar putea la inceput sa te priveasca la fel ca pe sora lui mai mica. E frumos si asa! Bafta fundizta!