| ValentinBugeac a întrebat:

Imi place foarte mult o fata si nu stiu cum sa vorbesc cu ea. Puteti sa imi lasati in comentarii cateva exemple de conversatii posibile cu care sa o cuceresc? Funda Ps vm 13 ani si ea tot 13

Răspuns Câştigător
| Madeline33 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai natural. Inceputul e greu apoi totul vine de la sine. Fa-ti curaj si intra in vorba cu ea. Poti discuta lucruri banale, nu cine stie ce. Doar nu lasa conversatia "in aer", vino cu idei noi daca vezi ca nu stie ce sa mai spuna. Si, normal ca nu trebuie sa fii putin atent sa nu spui vreo prostie dar nu te ingrijora prea tare. Pana la urma, daca vrei sa te placa, trebuie sa te placa asa cum esti. happy
Succes.

2 răspunsuri:
| ionutalexandruion a răspuns:

Arata-i "ciocanu "! laughing)

| Diana006 a răspuns:

Nu putem sa iti dam noi replici de cucerit. Trebuie sa fii tu insuti si sa o faci sa rada. Fetele iubesc sa rada. Dar nu incerca sa o faci sa rada cu bancuri. Fetelor nu le place. Succes!