| Aleluia a întrebat:

Imi place sa citesc carti fanatsy, imi spuneti si mie niste titluri varoog! Dau funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| Schmuky a răspuns:

Poti incerca seria "Tara Dunca", "Tunele", "Septimus Heap"Succes

3 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti fantasy gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-SF-si-Carti-Fantasy. Alege dintre ele citind recenziile.

| Oana_5036 a răspuns:

Seria Twilight,Academia Vampirilor,Casa noptii,Fortele raului absolut, Sange albastru, Mai las-omoale cu fantomele...Georgiana Kincaid,Nu plange sub clar de luna,Jurnalele Vampirilor,Gazda,Noua si scurta viata a loi Bree Tanner, Damnare, etc...

| Kapshunik a răspuns:

Drumul catre inimaginabil, Hotul de vise,Absintos,Academia cosmarurilor,Academia printeselor,Aici, in taramul dragonilor,Al saptelea fiu,Alcatraz si bibliotecarii malefici,
Alchimistul - Secretul nemuritorului Nicholas,Amuleta din insula varcolacului,Aquamarine, Araminta Nalucila - Casa mea bantuita, Artur si razbunarea lui Maltazar.