| alexutzu1999 a întrebat:

Imi poate da careva sfaturi pentru cum sa faci moon walk ca michael jackson? pls mult dau funda care are raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| oOInYourDreamsOo a răspuns:

Ridica, calcaiul de la un picior(sa zicem stangul). Celalalt in lasi lipit de podea. Incerci sa iti lasi cat mai multa greutate pe piciorul stang ( cel care are calcaiul sus). Impinge-te din piciorul stang inspre spate, apoi lasi piciorul stang jos si il ridici pe cel drept si faci tot ceea ce ai fc cu stangul, etc. fundita?

3 răspunsuri:
| IOANAio9 a răspuns:

Cauta pe internet, gasesti expilactii acolo

| lordnebun a răspuns:

Poti sa faci un tutoria oOInYourDreamsOo

| Saam a răspuns:

Stai cu picioarele apropiate. 1. ridici calcaiul unuia, apoi il tragi pe celalalt in spate( fara sa-l dezlipesti de podea), apoi ii ridici calcaiul si il lipesti pe celalat pe podea si il tragi in spate.BASIC:calci sus= picior nemiscat. celalat merge inapoi