| malina_9825 a întrebat:

Imi pot reactiva contul pe hi5 dupa ce mi l`am sters? daca da.cum?[funda]

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Te loghezi normal cu adresa de mail si parola, dai enter si o sa iti apara un buton in mijlocul ecranului pe care scrie reactivare cont. Dai click si ai din nou hi5-ul exact asa cum l-ai lasat. Daca ai nelamuri, zi.

| Marie_Anne_1993_O0SN a răspuns (pentru Jadis):

Nu mi apare nici un buton...ce trebuie sa fac?

14 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu, nu ai cum. O data sters asa ramane.

| MDLNA a răspuns:

Bună malina.
Poţi.
Când te loghezi cu emai-ul şi parola respectivă acelui cont îţi va apărea un buton dreptunghiular portocaliu. trebuie doar să dai clik pe acel buton şi contul tău se reactivează! Fundă?

O zi frumoasă de fapt seară.

| Genuitoarea a răspuns:

Intri pe http://hi5.com scrii la logare datel( email si pass ) de la contul care l-ai sters si intri. dupa aia iti scrie ca este sters si scrie pe un buton Reactivare dai acolo, completezi ce iti cere( email, pass) si gata sper ca te-am ajutat pup :* fundita?

| Papadopolina a răspuns:

Da poti!

pai intri si scr acolo pe un buton mare si galbel sau nu stiu cum reactiveazati contul dai acolo si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost, tu Ciprian!

Ivana si celelalte au dreptate.

| byank1000 a răspuns:

Dap...introdu emailul si parola contului pe care l-ai sters.

si iti apare reactivare cont

si dai reactia

si gata laughing:*

sper sa mearga

| KissGirl_9740 a răspuns:

Da, ai posibilitatea sa-l reactivezi, introduci andresa de mail cu care esti logat, parola si vei avea optiunea "reactiveaza-ti contul". Pozele si comentrariile vor ramane asa cum le-ai lasat.Nu se va schimba nimic, doar ca prietenii tai nu au mai avut posibilitatea sa-ti viziteze profilul. funda?

| sophia_6033 a răspuns:

Pai cand intri o sa iti scrie :Contul tău a fost şters. Dacă doreşti să-ţi reactivezi contul, fă clic pe linkul de mai jos. si dai reactivare asta e tot

| camy_2410 a răspuns:

Si eu am patit la fel si vreau sa il reactivez cine ma poate ajuta sa imi spuna si ii dau mailul si parola mea poate se poate activastraight face

| camy_2410 a răspuns:

Nu este asa simplu cum spuneti voi eu bag mailul si parola si totusi nu merge cine ma poate ajuta sa imi spuna va rog ca ii dau mailul si parola sa mi-l reactiveze dau fundabatting eyelashes

| Andreea_Melissa_1999 a răspuns:

Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat

| Randu a răspuns:

Am si eu o problema cu hi5`ul... am dat anulare cont... si nu ma lasa sa reactivez imi zice "Nu ai dreptul să accesezi această pagină." ce pot face?

| Adina_Caba_1990 a răspuns:

Mie imi spune asa: Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat... mai e ceva de facut?