| PrincessConsuela a întrebat:

Imi pusesem o poza la avatar care nu mi-a placut. Apucasem sa o salvez. Dupa aceea am pus iar vechea poza, dar cand ma uit la profil nu se vede. Voi o vedeti? Ca nu prea in teleg ce se intampla. Ba chiar mai deloc...

Răspuns Câştigător
| andrey910 a răspuns:

O vedem doar cand dam click pe o intrebare de a ta, dar daca dam click pe profilul tau nu se vede, vad ca asa se intampla la cei care si-au schimbat poza in ultimul timp, probabil este o defectiune pe site.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu iti vad poza la aceasta intrebare. Cred ca va aparea si la profil atunci cand se va face actualizarea site-ului, pe dimineata cred ca o s-o vezi, ai putintica rabdare. Numai bine!

| Ciprian a răspuns:

Dureaza putin pana cand se afiseaza poza.