| Loredana_5493 a întrebat:

Mi se vede poza de la avatar? E poza mea preferata si nu o vad acolo, stiu ca pusesem o poza foarte frumoasa cu emma dumitrescu de la next top model.Va place de emma dumitrescu?

Răspuns Câştigător
| bump a răspuns:

Dapp,poza ta se vede happy.si da, mi-a placut sa a castigat emma! laughing...nu imi placea deloc madalina... :p

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Deja ti se vede la intrebari, este o chestiune de timp pana va aparea si la profil. Trebuie sa astepti cateva ore/zile. Secretul este sa ai rabdare.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da ti se vede poza

| xKiddutz a răspuns:

Daa. se vede tongue da e dragutsa >big grin