| comet a întrebat:

Imi puteti da idei de pagini? Adica vreau sa fac o pagina pe facebook cu un nume de genul doua suflete pereche. vreau o pagina despre indragostiti si din astea. Dau fundawinking

6 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Poti face pagina si a pui cantece/poezii de dragoste, vieouri si poze sau citatehappy
si daca vrei sa se numeasca doua suflete pereche ai putea si in engleza "Soul Mates"

| comet explică (pentru LifeIsNotPerfect):

M-am gandit si eu la asta dar exista deja pagina numita Soul Mates

| LifeIsNotPerfect a răspuns (pentru comet):

Atunci o poti numi: "Lovers Forever" sau "Sweet Love" sau te poti insipra si tu de pe netwinking

| comet explică (pentru LifeIsNotPerfect):

Sweet Love

| LifeIsNotPerfect a răspuns (pentru comet):

Asa vrei sa-l numesti? Daca da ma bucur ca te-am ajutat big grin

| EdyyChill a răspuns:

Paii, o idee ar fi "Just 2 souls" sau "2 Souls Forever" sau "2 Soul Mates".big grin Fundaahee hee?