| AnemonaP a întrebat:

Imi puteti da programul tv complet de la Nini, de luni pana duminica? funditzica

Răspuns Câştigător
| Dior a răspuns:

Programul complet de la nini?
il stiu
nini se difuzeaza in fiecare zi a saptamani incepand cu ora 21 30
din pacate doar la 21 30 se difuzeaza adica o singura data pe zi.
daca la aceeasi ora ai un alt film mai important si pierzi episodul uite unde l ai putea sa l vezi din nou
www.desene-animate-online.net/tags/nini
sper ca te am ajutat! funda?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La 21. 30 se difuzeaza de luni pana vineri!
sambata si duminica nu e sad

| BiuLR a răspuns:

Hei este la 21:25 si la 23:35 ma uit in fiecare seara

| N1mka4eva a răspuns:

Pai

| N1mka4eva a răspuns:

Pai in fiecare zi incepe la ora 9:30 de luni pana vineri, iar in weekend de la 9.de asemea, si de dimineata, in jur de 6-7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incncepe la 21 30 sau la ora 22 00 de luni pana vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De luni pana vineri de la 9 sau 9:25 seara, ii enervant ca-l tot schimba si acum nici nu mai stiu cand ii ca n-o mai arata si nu s-a terminat

| ale_6111 a răspuns:

Deci de luni pana vineri nini este de la 21:30 sau daca il pierzi este de la 23.35. apoi sambata si duminica este de la 21 sau 22... funditzica?

| macrii01 a răspuns:

De la 21:30 in fiecare zi mai putin sambata si duminica e pacat ca nu este si dimineata!

| lyvy a răspuns:

Sunt de acord. ca prostii astia l'au schimbat. ce n'asi da ca sa stie si astia de la disney channel.crying