| missoriginalitate a întrebat:

Imi puteti da si mie un sit cu trucuri de magie dar sa nu fie videoclip.sa fie cu imagini.sau sa imi spuneti voi unu. dau funda daca ii reusit trucul

3 răspunsuri:
| YuliGX a răspuns:

Salut, as avea eu un truc, de spus, e unul mai mic dar functioneaza, fi atent. Pune intr-o cana mai inalta (nu ca cele de cafea)cam 60-70 cm de hartie igienica, dar ai grija ca cana sa nu fie transparenta, apoi pune in cana, peste hartia igienica (pe care ai indesato pe fundul cani) cateva monezi, apoi ia un pahar cu apa sau o sticla si toarno peste hartia igienica nu prea mult doar cat hartia igienica sa absoarba apa si trucul magic va functiona in felul urmator, vei avea pe masa in fata spectatorilor o cana si o sticla cu apa, nu le vei arata spectatorilor cea ce ai in cana caci vei pune acolo din timp hartia igienica si monedele dar tu vei spune ca ai ciocolata cald, te vei preface ca e prea fierbinte ca sa o bei si o vei raci cu putina apa, vei pune putina apa si te vei mira caci ciocolata a disparut dar spre norocul tau ai destui bani pentru alta ciocolata calda, atunci vei intoarce cana cam in lateral si vor cadea doar bani caci apa a fost absorbita de hartia igienica.Si asa se vor mira toti cum de ai pus apa care s-a transformat in monede. Sper ca ti-am fost de ajutor "Te salut Gx"