| xalexandru12310x a întrebat:

Imi puteti da un link cu programul ala care icand inchid calculatorul imi sterge fisierele noi

3 răspunsuri:
| razvan97rugby a răspuns:

Http://devirusare.com/......ra-virusi/ dar ai grija daca uiti parolaa trebuie sa reinstalezi win si vezi ca erau 3 butoane ca sa il pornesti nu mai stiu cauta pe net

| xalexandru12310x explică (pentru razvan97rugby):

Este bun dar totusi vreau sa pot lasa ceva in calculator sa aiba o optiune ceva de genu

| razvan97rugby a răspuns (pentru xalexandru12310x):

Pei instaleaza ce vrei apoi activeazal si daca vrei sa instalezi ceva nou dezactiveazal si apoi activeazal la loc si el functioneaza doar pe local disc C