| Anonymm1597 a întrebat:

Imi puteti da un program cu, care sa editez video ceva sa aiba efecte, transition da nu windows movie maker sau din astea si nu siteuri cu,, Aici gasesti sute, mii, miloane de programe" vreau site si un tutorial in romana sau in engleza!

6 răspunsuri:
| Ady3835 a răspuns:

Cu ProShow Gold poti face execte de translatie cu o melodie de fundal daca doresti. Poti pune cate un efect de translatie pentru fiecare fotografie adugata. Camtasia studio(poti decupa din video si din audio e foarte bun) Adobe after effects e si mai greu de editat. Descarca camtasia studio

| Alex0192 a răspuns:

Sony Vegas sau Adobe After Effect

| wizopo2 a răspuns:

Poti incerca AVS Video Editor. Intra pe site-ul asta http://www.avs4you.com/AVS-Video-Editor.aspx, din pacate versiunea gratuita iti va pune un wallmark la inceputul video-ului. In plus ai si niste tutoriale in engleza.

| Anonymm1597 explică:

Mersi mersi
sa am avs da daca salvez videoclipu nu-l mai pot deschide cu nimic video-u leditat

| wizopo2 a răspuns (pentru Anonymm1597):

Am primit mesajele tale, dar din pacate nu am voie sa raspund straight face foarte mare tampenie cu useri juniori si seniori... In fine, acolo cand salvezi videoclipul modifica-i formartu, scrie mp4 sau altu : avi sau care or mai fi. Daca nu merge da-mi raspuns la intrebare din nou big grin