| thisissolawl a întrebat:

Imi puteti da un site sau vreo carte in care sa fie niste vraji, de preferat in limba latina ( parca vrajile sunt original scrise in limba latina, iar daca nu-i latina, limba originala )? Ex: De aparare impotriva unei alte fiinte supranaturale
Multumesc.

2 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Adica si tu esti fiinta supranaturala si vrei sa te aperi cu vraji impotriva inorogilor, dragonilor si vampirilor?
Wow! dar ce au cu tine daca esti una de-a lor?

| thisissolawl explică (pentru thealchemist):

Vai, dar ce ironici " estem ". Este pentru cultura mea generala, eram curioasa. Ma rog, asa-i la noi, criticam si cele mai mici amanunte oh go on.