| Lucaci a întrebat:

Imi puteti explica etapele din acest videoclip:
http://www.youtube.com/watch?v=EkcghiITJ1I
Accentul sau nu il inteleg prea bine, doar am inteles ca primul rand trebuie facut cu 18 piese.Multumesc mult si funda pentru cel/cea care imi spune cum trebuie facut bradul.

1 răspuns:
| EpikAngel a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai multe module, apoi iti arata cum sa le unesti... uitate foarte atent\a, dupa ce faci mai multe, din ce in ce mai mici, le unesti si pe ele apoi faci partea de jos, mai mult de ata nu stiu sa iti zic. Sperc ca te-am ajutat! laughing

Întrebări recente