| BiancaPitic a întrebat:

Imi puteti explica totul despre AdSense? Cum se foloseste, cum se incaseaza banii etc.[pe blogger].

1 răspuns:
| GodBlessYou a răspuns:

Nu are rost sa iti faci cont adsense daca nu ai cel putin 100 de vizitatori unici ( si asa o sa vezi bani abia dupa un an ), fara site nu poti avea contul aprobat. Aprobarea contului dureaza foarte mult. Pot sa iti spun ca adsense este o afacere viabila si poti castiga bani frumosi stand acasa... Asta sunt actualele venituri pe care le incasez(ele cresc incontinuu). http://postimage.org/image/31r4xleh0/