| silicutasili a întrebat:

Imi puteti recomanda un site unde pot citi carti online?

Răspuns Câştigător
| Stefanuccio a răspuns:

Www.scribd.com

| Cruciuliță a răspuns (pentru Stefanuccio):

Dar sunt in romaneste? Scuze ca intervin, dar te rog!

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt și site-uri de unde poți descărca cărți, în format electronic.

| MariaChrii a răspuns:

Www.cartielectronice.blogspot.ro le poti citi pe tot ecranul si are carti bune inbclusiv dan brown stephenie mayer si altele

| disa a răspuns:

Http://apucaocarte.blogspot.ro/......cute.html. majoritatea sunt mustread. lectura placuta!:)

| Pikachhu a răspuns:

Ai putea sa cauti acea carte pe wikisource, cu tot cu diacritice, dar nu stiu exact daca cartile in engleza sunt traduse