| DanDenisă a întrebat:

Imi puteti spune niste canale de pe Youtube, cu muzica HipHop sau Rap? Numele, dar daca se poate si link`ul canalului este mai okay. Multumesc! Funda pentru cele mai bune!

3 răspunsuri:
| droid96 a răspuns:

Mie-mi place Rappa, ERB (Epic Rap Battle), Vescan, Okapi Sound, Nana Darkman (old school big grin), anno domini (mai mult beaturi), Eminem, etc.

| DanDenisă explică (pentru droid96):

Astea le am. Vreau canale precum : Glitch Hop sau TrapMusic.Net. Multumesc oricum happy

| eddie20 a răspuns:

Incearca hiphoplivewinking.