| Diana498 a întrebat:

Imi puteti spune si mie carti despre uriasi in afara de Uriasul cel prietenos, Uriasul egoist, Harry Potter si Camera Secretelor, Hobbitul, Skrek, Baiatul Yeti si Legendele Olimpului... Daca mi-ati raspunde m-ati ajuta enorm!

18 răspunsuri:
| geoolina a răspuns:

Si eu am nevoie e din caietul de vacanta nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mici uriasi de irina korschunow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, e pentru caietul de vacanta nu? uite ce te-ar putea ajuta Micii uriasi de Irina Korschunow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goliat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pigmei si uriasi de Daniel Mitrofam

raspuns: Mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cien a scris urisasul cel prietenos si hobbitul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uriasul egoist

| MelissaJohns a răspuns:

Si eu am caietul acesta e din cls a 6a nu?

| monocont3 a răspuns:

Ai avuta asta in caietul de vacanta nu de clasa a sasea? uitete pe gugal te duci la de asta de unde cumperi carti si scrii carti despre uriasi

| GabyLondo0 a răspuns:

Caietul asta de vacanta e prea plictisitorstraight face

| anadulshecazaharu a răspuns:

Lol...si eu am caietul ala!laughing

| stefanitadaniel0102 a răspuns:

Pigmei si uriasi de daniel mitrofam! asta e din caietul de vacanta de clasa a sasea nu?

| cristina_9469 a răspuns:

Mda acel caiet...straight face asta cautam si eu ca nu stiam ce sa mai scriulaughing

| Lunka_Cristi_2000 a răspuns (pentru cristina_9469):

Urasc caietu asta insfarsit niste raspunsuri ador TPU :X :*

| Tocsic a răspuns:

Legendele olimpului a scris-o alexandru mitru

| Lunka_Cristi_2000 a răspuns:

Da caietu ala ai ce l-am urat acum am gasit insfarsit raspuns big grin laughing

| Andreea_Bya_1995 a răspuns:

Caietul de clasa a- 6 -a. îl am şi eu. Urăsc acest caiet! E cel mai prost! Şi cel mai naşpa! I don't want to see