| SunnyDay79 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un site unde sa pot citi toata seria Cronicile vampirilor(nu doar primele cinci carti) sau de unde sa le pot descarca pe gratis.

3 răspunsuri:
| JnY a răspuns:

Daca la scoala ti se cere sa citesti o carte nu o faci insa vrei sa citesti "cronicile vampirilor"?!

| SunnyDay79 explică (pentru JnY):

Le caut pentru sora mea.Si nu inteleg ce-i gresit in a "prefera cronicile vampirilor" in loc de "Baltagul"

| Youkillme a răspuns:

Mai bine ai citi o carte decit pe net nu-ti vor obosi ochii atit de repede si in plus e mai confortabil si mai sanatos pentru ochi! "D succese