| secret96 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste carti gen Cronicile vampirilor sau Seria Amurg?
Dau funda la cel mai complex si bun raspuns
mersi kiss

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Eu citesc in prezent seria "Jurnalele vampirilor". Sunt 4 carti: Trezirea, Lupta, Furia si Reuniunea. Este o poveste plina de actiune, merita citita.
Ar mai fii "Academia vampirilor", tot 4 carti, la fel de interesant.
Si legandu-ma de Amurg, poti citi noua carte a lui Stephenie Mayer, "Noua şi scurta viaţă a lui Bree Tanner" care spune povestea vietii unui vampir.

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

The vampire diaries(Jurnalele vampirilor )scrise de L.J.Smith
The vampire`s academy(Academia vampirilor)scrise de Richelle Mead
Blue Blood-Melissa de la Cruz
Luna Plina-Kelly Armstong
Casa Noptii-PC. Kast & Kristin Cast

funda?:*:*

| Me23 Tia a răspuns:

Saga amurg o gasesti pe www.twilight-hot-news.blogspot.com.o sa vezi ca in lateral mai jos sunt.bafta

| cinevainpanamea a răspuns:

Jurnalele vampirilor :X