| Thilan a întrebat:

Imi puteti sugera, teme pentru desenat?

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Degradarea

| Lαrisα a răspuns:

Deseneaza-ma pe mine. big grin

| xrapalexx a răspuns:

Poti desena anime-uri! smug

| Allєє a răspuns:

Pai ai putea desena un peisaj de iarna, o gradina cu legume, o livada
O palma deschisa, sau inchisa. Gen pumn, in jurul carea se afla legat un lant. Intr-adevar, simbolizeaza ceva.
centrul unui oras aglomerat. Blocuri, case, copaci, masini, si alte detalii
ceva artistic sa faci imaginea aceea cu titan cand se prabuseste sau cand e rose din titanic cu jack, amandoi.sa sti ca o sa iei nota zece daca o faci dar daca nu esti foarte buna la acesta materie sa stii ca nu cred ca ai sanse sa faci aceste desene.asa cred.

| Nico_Lacramioara_1974 a răspuns:

Buna! uite aici un site http://desenez.net/desene/tehnica-in-creion/1 sper ca te-am ajutat!