| Patrick_7692 a întrebat:

Imi puteti zice si mie servere private de metin2 romanesti fara hamachi...
Si dati-mi si siteul jocului nu siteul de download ci siteul jocului de exemplu www.metin2fun.ro asa.

Răspuns Câştigător
| FaraNume_1062 a răspuns:

Unu italian dar toti is romani deluxemt2

8 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Www.empiremt2.eu este italian dar 80% din jucatori sunt romani :P

| Gameshell a răspuns:

Salut...stiu eu un site roman www.metin2gx.ro cred ca ai auzit de el, alege serverul 3, daca nu este si acela full.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2united.com/.fatzi cont pe orice server( de preferinta pe al 2lea) si te cresc eu. pom it. plz dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu juca metin2 gx. Acolo se creste greu. pe metin2 unitd lvl max e 120 se creste repede si ai iteme mai misto.

| ismailsemecherul a răspuns:

Da daca ai otel+9 ati faci king eu joc si am lvl 87 sis sura daca ai perla rosie alaba si alvastra faci king

| Patrick_7692 explică:

Da pe empiremt2 daca eu italian imi zici si mie ce scrie la alea la care zice inregistrare si download ce scrie pe italiana?

| cycycynty a răspuns:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Metin2Remix ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
http://remixmt2.servegame.com/

| streetkill1997 a răspuns:

Www.metin2guabina.ro Iti dau eu cont lvl 77 war mental pe un cont pe alt metin daca vrei id meu ste_pety21@yahoo.com