| Maria1300 a întrebat:

Imi spune cineva cateva jocuri( eventual + 5 ani) de pe Magazin Play care se joaca fara wifi si nu consuma baterie multa? (Gen sa nu te plictisesti pe o calatorie de vreo 3 ore)

4 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Cut the rope, Bad piggies, Fruit ninja, Happy jump, Dumb ways to die, Benji bananas, Hill climb, Jelly jump, s-a.m.d.

Daca prin 5 ani + te referi la varsta :d

| alinutastraub a răspuns:

Minecraft pocket edition, sims free play, tennis 3d, bartender mix, temple run, subway surf,

| theosinc911964rsr a răspuns:

Hill climb racing

| alex04041982 a răspuns:

Incearca orice joc, dar inchidecinternetul cand joci, si sa nu fie online