| kosty1986 a întrebat:

Imi spune si mie cineva un program pentru modificat poze sa pot pune de exemplu mai multe poze sa ruleze si pe fundal muzica?

4 răspunsuri:
| MihaiiClaudiu a răspuns:

Bună!
Windows Movie Maker e cel mai potrivit. Utilizarea e simplă, și îl ai deja în PC!
Bye, bye!

| mariusflorin90 a răspuns:

Salutare kosty1986 :-D folosesc photoscape deoarece ocupa mai putin spatiu in pc fata de Adobe photoshop care vreau sa zic ca si acela este un forte bun soft insa daca doresti ceva mai usor de utilizat iti pot recomanta asta http://www.afterdawn.com/software/desktop/image_editing/photoscape.cfm

| Mocanu_Andreea_1997 a răspuns:

Http://tripwow.tripadvisor.com/
sper sa te ajute
iti explica jos acolo pasii
succes