| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un program in care sa pun mai multe fotografii sa ruleze si sa pot pune si niste muzica de fundal?

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca e pentru windows, cu picasa se pot face filmulete cu muzica si poze din meniul "Create" -> Movie -> From selection. (intai trebuie selectate niste poze)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KineMaster in magazin play

| Deliiiiiia a răspuns:

Hey...e Viva Video pe Magazin Play....au ei melodiile lor, dar daca vrei poti pune tu una din ale tale! pentru a dura mai mult videoclipul..mareste nr. De secunde!winking :*

| lorylya19 a răspuns:

Magisto