| kevin1399 a întrebat:

Imi spune si mie niste trucuri cu bancnote? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=G8fC9Wtw_F4
Poti folosi linkurile din dreapta pentru alte trucuri sau poti scrie in bara de cautare "money tricks"

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Ia una de 5 bani sau un ban o pui pe masa si o invarti cu palma dreapta hopa o scapi o data o iei tot cu dreapta hopa de doua ori o scapi a treia oara cand o scapi o iei cu stanga si pana atuncia mana o tinai langa gat(la ceafa) arunci banul in haina cand invarti mana pe masa cea dreapta spui unde este banul? magie a disparut laughing

| Laue a răspuns:

Te duci la magazin, dai o bacnota vanzatoarei si ea iti va da ceva din magazin. Simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am ce face?