| anonim_4396 a întrebat:

Ce trucuri cu bancnote sau trucuri usoare mai stiti? multumesc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Dai foc la toti banii din casa si astepti pana maine cand se vor dubla. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Las gazu sa mearga vreo 5 min si apoi aprinzi chibritu orice si pe tavan o sa-ti apara cati banii o sa ai ziua urmatoare

| Tkd_Alexandra_1993 a răspuns:

Trucul este urmatorul:ai 21 de carti de joc diferite, faci 3 randuri si pe fiecare rand pui cate o carte, pe parcurs il pui pe prietenul tau sa aleaga una dintre carti, el sa spuna pe ce rand e cartea si tu pui acel rand la mijloc, acest lucru il faci de 3 ori, dupa ce ai terminat intorci cele 21 de carti invers si numeri 11 carti a 11 carte trebuie sa fie aleasa de el.