| Clauditza a întrebat:

Imi spuneti si mie cel mai jenant lucru din viata voastra?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Greu de spus . Sunt prea multe si prea intime pentru a le marturisi .

| Bacemi a răspuns:

Greu de spus. Sunt prea multe si prea intime pentru a le marturisi.

| TheToxicNightmare a răspuns:

DOAMNEEEEEEEEEEEE fereste, fereasca sfantu' cum sa zic cel mai jenant lucru, ar fi foarte jenant.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Pai.sa fiu cu actualul prieten si sa plang dupa fostul iar el stia de ce plang finca ii spusesem inainte de fostul.

| dolyan a răspuns:

Chiar vrei sa stii? Ok, tu ai vrut-o :-)! Eram acasa la iubita mea, iar mama ei ne-a pus la masa sa "sorbim" niste compot...culmea,il "sorbeam" cu lingura din farfurie (familia aceasta este in foarte stilata aproape ca vorbesc in varful limbii :-)) ). Eu eram foarte racit, si, dintr-o data stranut in farfurie, iti inchipui cum se vedea "gelul" ala in compot :-)) toti raman masca. Acum este randul tau :-)

| Doa'Do a răspuns:

Crede-ma, nici nu vreau sa vorbesc despre asta.

| κίllą a răspuns:

Pai mie imi placea de un baiat, i-am spus asta unei prietene, care de asemenea il placea si ealaughing Iam mai zis ca vreau sa il sarut. Mai tarziu, in acea zi am iesit afara cu toata gasca, in care bineinteles se afla acel baiat, si prietena mea, pe care am enervat-o, si a spus tuturor ca vroiam sa-l sarut pe acel baiat laughing Mam simtit foarte ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi prea jenanthee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti tampita e jenant cum sa iti spun asa ceva!:-J