| cristynaGoldenRose a întrebat:

Care este cel mai jenant lucru ce vi s-a intamplat in viata voastra?

2 răspunsuri:
| FataFaraSentimente a răspuns:

Mergeam cu o prietena acasa si ea s-a oprit undeva iar eu o asteptam in lift, si vazind ca nu vine am inceput a strig: "Hai odata, tormaz, ce asa de greu te misti?", si deodata intra o femeie care ma privea asa speriata, dar eu m-am inrosit ca niciun cuvint nu mai puteam scoate, iar dupa ce am ajuns acasa m-a apucat risul. De azi inainte ma uit inainte sa strig big grin

| cristynaGoldenRose explică (pentru FataFaraSentimente):

Mm) am patit si eu asa ceva! doar ca am strigat tare si ma auzit profesoara de franceza(( A fost urit de tot