| Anto97 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum sa editez o poza... vreau ca toata poza sa fie alb-negru iar buzele mele sa fie rosii(doar buzele sa aiba culoare, restul sa fie alb-negru) happy
mersi :*:X

8 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

Ai nevoie de photoshop... daca ai iti voi explica.deschizi poza si ii dai duplicate layer... apoi te duci la iamge>ajusments>desature. si cu brush tool dai pe buzehappy si voila. dai merge visible si o salvezi

| YLLL a răspuns:

Cu photoshop.sau picknik
http://www.youtube.com/watch?v=ZpaFKFq49OI
Bafta!

| Green a răspuns:

Ia-ti photoshop de pe net si cauta tutoriale fie pe youtube, fie pe google.

| babyblue_8473 a răspuns:

Poti sa folosesti photoshopul. Exista pe net tutoriale pentru asa ceva :*!

| CeCeJones a răspuns:

Pe Photofiltre se face asa cel mai usor. happy. Poti sa il descarci de pe net si sigur este freeware happy. Pe photoshop este mai greu si trebuie sa cauti dupa un tutorial free happy

| Deea_9987 a răspuns:

Photoscape e cel mai potrivit pentru asta.
http://photoscape.en.softonic.com/

E foarte uşor de utilizat. :)
Succes :*.