| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie un serial tv pentru copii, nu desene animate, film, ceva ca H2O, adica nu vreau sa contina secvente..., ceva pentru minori big grin

3 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Hannah Montana, Magicienii din waverley place, Zack si Cody ce viata minunata, Sonny si steluta ei norocoasa etc.

| marie a răspuns:

Hey!happy
ăă...pai cred ca sunt desenele alea vechi.big grinviata cu louie. vrajitorii din waveryplace. ă...thinking hannahmontanalaughing))). ceva de genul.gasesti pe youtube.traduse in romana. sper sa gasesti ceva dragutlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul Garfild