| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog un serial tv pentru copii? Film nu desene animate... ceva genu H2O, un film fara secvente..., pentru minori big grin mersi.

13 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Zack and cody, zick and luther, sonny si steluta ei norocoasa, magicenii din wheverly place.cam astea ar fi, daca mi-a scapat vre una revinbatting eyelashes. toate sunt pe disney chennel

| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net - ai multe seriale pentru copii dublate in romana :P

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

H2o, hannah montana, magicienii din waverly place, jake and blake, nini, shake it up, sonny si steluta ei norocoasa, aron stone, power rangers mystic force, power rangers operatiunea peste limite, bafta charlie, jonas, ca-9, zack and cody, zeke and luther...si desene animate:lazy town, ce-i cu andy, ciudatii mei parinti, kick buttovski, kid vs cat, mickie mousse, monster buster club, noua scoala a imparatului, kim possible, cars, phineas si ferb, spioanele...cam atata stiu. Sper ca te-am ajutat!big grinbig grin

| TheHGlife a răspuns:

Uite aici seriale tv (nu animate):

-jonas
-h2o
-magicieni din Waverly Place
-iCarly
-the elephant princess
-frati vitregi
-hannah montana
-zack si cody ce viata minunata (il vezi aici http://www.filmeacasa.ucoz.com/load/seriale/zack_si_cody/14 )
-zeke & luther

Cam astea le stiu. FUNDA :)

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Pai... sper sa iti fie de ajutor siteul: http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/oraselul-lenes.

Vezi ca in stanga ai o lisa maaaare de unde poti alege in functie de gusturile micutului tau;)
succes!:)

| Ina_8759 a răspuns:

Pai majoritatea filmelor care se dau pe Disney Channel:

* Aaron Stone
Aaron Stone, Sezonul 1
* Baftă, Charlie
Good Luck Charlie, Sezonul 1
* Brian O'Brian
Co-scriitor şi actor principal: Brian Stepanek (Arwin din Zack şi Cody, ce viaţă minunată)
* H2O - Doar adaugă apă
H2O - Just Add Water, Sezonul 3 (Non-Disney)
* Hannah Montana
Hannah Montana / Hannah Montana Forever, Sezonul 3
* Jonas
Jonas / Jonas L. A., Sezonul 1
* K-9
K-9, Sezonul 1
* Magicienii din Waverly Place
Wizards of Waverly Place, Sezonul 2
* Sonny şi steluţa ei norocoasă
Sonny with a Chance, Sezonul 1
* Zack şi Cody, ce viaţă minunată
The Suite life of Zack & Cody, Sezonul 2
* Zeke şi Luther
Zeke & Luther, Sezonul 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H2O ssezonul 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeik si bleik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H2o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H2o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Power rangers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H20 ii ala desenul cu sirenele