| thalia_6931 a întrebat:

Imi spuneti si mie un sv de cs jailbreak care sa mearga?

Răspuns Câştigător
| orman a răspuns:

78. 60. 216. 88:27015 78. 62. 239. 228:27015 88. 222. 220. 86:27015 87. 226. 75. 156:27015 80. 233. 172. 156:27015 fundita?big grinbig grinbig grin

22 răspunsuri:
| Nutz1999 a răspuns:

Uite aici server de jailbreak! Jailbreak.cutitarii.ro super server.

| BlackDreams a răspuns:

Intrati server roman de jb 192.168.1.2:27015

| puamm4a1 a răspuns:

JB2.GOGAMES.RO jail break Romania e misto sv tongue

| Matinca_Alin_1997 a răspuns:

JB2.gogames.ro cel mai tare e non stop si dau si adminiwinking

| Love4Music a răspuns:

Jb.lunetistii.ro cel mai tare sv jb in romana! Cu barbut, santinele, gold ak. Nu ma crezi, intra si ai sa vezi.

| alexalex_8461 a răspuns:

Intrati pe Jb.FaraLag.RO server in romana cu playeri de treaba si admini la fel...

| Mihaitza23223 a răspuns:

Parca era unu jb.gameiasi.ro cauta ip nu stiu dar e tare

| Lupsa_Raul_1997 a răspuns:

Servare jail ro

| Dani_Carnat_1999 a răspuns:

..Nu prea mai sunt sv jb

| ALex_Alyy_1997 a răspuns:

Jb.Exiled.Ro Cel mai tare server din Romania de jb e super tare...

| S4Suk3 a răspuns:

Jb.anzo.ro

| poparazvan a răspuns:

Jb.freakz.ro

| Adminul000 a răspuns:

Intrati pe Jb.Mevid.Ro e fain de tot servărul...

| Adminul000 a răspuns (pentru Nutz1999):

Intrati pe Jb.Mevid.Ro

| andreyusca2011 a răspuns:

Connect Jbr.freakz.ro! Haide si tu server nou!

| andreyusca2011 a răspuns:

Connect Jbr.freakz.ro! Server nou de jailbrek!

| Robotbin a răspuns:

Intrati pe Jb.Laleagane.Ro! Se cauta admini cu experienta. sv e 32/32 mai mereu. asteptam staff de incredere.Ce ziceti? O sa va placa cu sigurantawinking

| jokerX a răspuns:

Jail.mnx.ro o noua creati mnx cu cereri admin pe forum cu cerere cu pro si contra un addons facut bucata cu bucate de maestri nostri va asteptam pe jail.mnx.ro sau connect jail.mnx.ro pe cs in consola sau la favorite!

| sebi243 a răspuns:

Jb.Ecila.Ro sigur o sa iti placa!

| iRonicGS a răspuns:

Jb.DeepGaming.Ro (2015)
Serverul este deschis, cautam staff serios si activ.

| Denis_Ciprian_Dumitras_1998 a răspuns:

Jb.hopto.org -- Server jailbreak 2015.
Sunt creatorul iar la primi 2 playeri online dau admin happy
Te astept happy
Serverul este hostat

| JohHnny a răspuns:

Jb.indungi.ro
jb.lunestii.ro
jb.mevid.ro