| ziom1999i a întrebat:

Buna la toti am o intrebare pentru cei care joaca C. S vreau sa fac un server de JailBreak. am facut unul dar cand inchid PC-u serveru se inchide si serveru va rog sa imi spuneti ce program sa folosesc ca sa mearga incontinu

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

Normal ca se inchide si serverul daca inchizi PCul sad. Tine PC aprins mult daca vrei sa mearga serverul, daca nu, plateste o firma de hosting sa ti-l tina. Nu exista programe care sa-l faci sa mearga continuu.

1 răspuns:
| bogudoby a răspuns:

Poti sa incerci si http://www.buy2host.com
In primul rand e fara reclama chiar si cel free, eu il folosesc pe cel platit pentru wordpress multisite si merge brici. ;)