| andreiutzucu a întrebat:

Imi spuneti un lucru pe care daca nu la-ti avea pe ppamant nu ati putea trai in afara de:
-mancare si apa
-partile copului
-lumina/intuneric

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

-calculator
-laptop
-mobil
-sims
-televizor
-heelys
-facebook
-cola
-prostia altor oameni(ca sa-mi bat joc de ei)
si daca as alege doar un lucru din astea mai bine nimictongue

| znstr a răspuns:

Familia.

| InnocentSmile a răspuns:

Fara suflet nu poti traii si fara emotiile pe care acesta le creazahappy

| NarcyNarcisa a răspuns:

Sincer? Pentru mine cel mai important e sa am familia si prietenii aproape.Cu ajutorul lor trec peste toate.happy

| spuf_8357 a răspuns:

Persoana iubita si familia

| StopCardiak a răspuns:

Parintii,aerul,prietenii si mai putin banii!

| crismany a răspuns:

Atmosfera=AERUL fara acest lucru nu am putea traii dar nici plante pentr-u ca ele n-e dau noua oxigenul este logicwinking

| Coco_3708 a răspuns:

Aer logic, muzica si sentimente

| lolly a răspuns:

Fara dragoste nu poti traii, poti doar cu fizic dar sufletul iti moaretongue

| scary7 a răspuns:

Cola,femei,muzica

| dana24 a răspuns:

Pai.nu am putea trai fara oxigenwinkingtongue

| Cristiann_2359 a răspuns:

Fara parinti nu am exista.

| snoppyamabil_9342 a răspuns:

In loc de sange am doar nisip, in loc de inima am doar un zid impietrit...in loc de incurajari primeam palme,doar o stare de tristete mi-a ramas, caci acum sunt fantoma unui poet pierdut intr-un tinut necunoscut, am dat tot ce am avut?

| andreea_2256 a răspuns:

Oameni