| cristi97_6330 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie daca la loto 6/40 iasa 6 numere iti da reportul sau valoare castig imi spuneti va rog

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti singurul cu 6 numere iesite ai luat tot castigul de la cat. a I-a, respectiv reportul si cat a fost repartizat la cat. a I-a de la extragerea curenta. Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu zici ca ti-au iesit numerele! laughing Ca ar fi cea mai tare chestie! Iei premiul de la categoria I. Cu 5 iei de la categoria a II-a, si tot asa.