| Laurrius a întrebat:

Ce numere sa bag la loto Grecia ca sa-mi iasa?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe alea castigatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Numerele tale favorite!
Ziua de nastere, ziua cand ai castigat ceva sau a fost una fericita pentru tine samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, vad ca esti minor (ai numai 17 ani) deci legal nu ai voie sa joci la jocurile de noroc, nici macar la loto.
A mai fost un copil aici care a jucat si castigat si apoi plangea ca nu-si poate ridica banii fiindca si-a facut cont fals, declarand alta date de nastere si spunand ca-i peste 18 ani, dar cand a trimsi datele personale cu cont bancar si buletin, s-a constata ca-i minor si contul i-a fost blocat.
As ca, fii atent cu chestiile ilegale, mai ales jocuril de noroc.

| Laurrius explică (pentru Violleta2022):

De ce nu ma parasti la poliție

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurrius):

Nu-i nevoie sa te parasc eu nicaieri ca ti-o tragi singur, cand vei castiga si vei plange ca nu-ti poti scoate banii.
Asta nu ai inteles tu, ca pacaleala de care te bucuri acum va fi mareele tau necaj cand ti se vor bloca banii si fiind ilegal sa-i scoti cu un buletin de minor, pe un cont fake, atunci chiar ca nu se poate face nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice numere bagi nu o să îți iasă. De aceea funcționează loto. din speranțele a milioane că o să iasă.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Ba iese, in Germania de doua ori pe sapt se trage potul cel mare, nu asta e problema, depinde de noroc aici.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mosotti):

Norocul îți este clar și îl știi de la început. Norocul, șansa de a câștiga potul mare, 1 la 40 de milioane. Acesta este norocul pe care îl ai.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Era parca 1 la 16 milioane la 6 din 49.

| Mosotti a răspuns:

Bagi care vrei tu, daca ai noroc, vor iesi alea oricare ai pune.

| Catrice a răspuns:

5,36,99,69,35,42,15,62,15,31,23,32

| Frank51 a răspuns:

| johnnny123 a răspuns:

Intelegi conceptul de loterie? Se pare ca nu, din moment ce pui intrebarea asta.

| gabicoo a răspuns:

Toatewinking

| Zuzu1991 a răspuns:

Orice numere, oricum nu castigi tongue

| LittlePoppy a răspuns:

Daca am sti, le-am folosi noi.

| intrebcenustiu a răspuns:

Random

| Hurin a răspuns:

Le pui pe toate ca sigur iti iese laughing