| LittleVb123 a întrebat:

Imi ziceti si mie un site care sa testeze cat la suta iubesti pe cineva?
Dar fara virusi sad

8 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Ai 9 ani? sau urmeaza sa ai?

| RainDrop a răspuns:

Crezi ca site-ul a luat interview-ul la toate persoanele de pe pamant si le punea pe site ce crede despre oricine? Nu se poate asa ceva! Este imposibil!

| Shammal a răspuns:

Daca iti pui intrebarea cat la suta iubesti pe cineva, inseamna ca nu iubesti; cand iubesti, iubesti pur si simplu fara nici o conditie, intrebari daca, cum, cat iubesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa testeze mai un site cat la suta iubesti pe cineva? De ce iti pierzi timpul cu astfel de porcarii, cand oricum stii ca e ilogic si rezultatele nu au cum sa fie plauzibile? Poate acel site sa stie ce este in sufletul tau?straight face

| denisa_6919 a răspuns:

Nu exista! de fapt exista.doar ce e un joc barbie care e un jooc de fapt!

| Sakura_9140 a răspuns:

Nu are un site cum sa-ti spuna cat la suta iubesti pe cineva sau cat te iubeste... E IMPOSIBIL! Sunt doar prostii...nu mai incerca big grin

| LittleVb123 explică:

Nu e pentru mine. Vroia un prieten